Ignorer et passer au contenu
Retours prolongés à 10 jours pour le prêt à porter
Livraison et retours gratuits à partir de 500dh
Garantie un an
Paiement à la livraison
Besoin d'aide: +212 660 80 74 56
Retours prolongés à 10 jours pour le prêt à porter
Livraison et retours gratuits à partir de 500dh
Garantie un an
Paiement à la livraison
Besoin d'aide: +212 660 80 74 56
Retours prolongés à 10 jours pour le prêt à porter
Livraison et retours gratuits à partir de 500dh
Garantie un an
Paiement à la livraison
Besoin d'aide: +212 660 80 74 56

Erkek Modasında Nasıl Ekonomik ve Şık Olunur?

Özel yapım takım elbiseler Ofis Giyimi için ucuz mu yoksa maliyetli midir?Özel yapım smokin ve takım elbise türleri genellikle çeşitli malzemelerden yapılırlar. Günlük ofis giyimi, pamuklu kumaştan bir blazer veya...

Özel yapım takım elbiseler Ofis Giyimi için ucuz mu yoksa maliyetli midir?
Özel yapım smokin ve takım elbise türleri genellikle çeşitli malzemelerden yapılırlar. Günlük ofis giyimi, pamuklu kumaştan bir blazer veya ceket olabilir. Daha ciddi ofis kıyafetleri için takım elbiseler harika olabilir. Fakat, takım elbiseler pahalı olma eğiliminde olabilirler. Ancak kalite söz konusu olduğunda, bundan çok fazla ödün vermenize gerek kalmayacaktır. Hazır giyim takımları benzer olma eğiliminde olabilirler. Bu nedenle, ofiste günlük giyim, isteğinize bağlı olarak özel uyumlu ve stilinize göre olabilir.
Erkek İçin Resmi Giyim Türleri
Resmi erkek giyimi söz konusu olduğunda tercih edebileceğimiz çeşitli lüks seçeneklere sahibiz. Sıradan bir gezideyken profesyonel görünmeyi arzulamanız kişiye özel yapım takım elbiselerle karşılanabilir. Açık hava ve kapalı etkinlikler için aşırı şık giyinmenin zorunluluğu yoktur. Sadece gerektiği gibi giyinin.

  1. Blazer ceketler
  2. Tam bir takım elbise
  3. Yelekler
  4. Gömlekler
  5. Paltolar

Bu resmi giyimler herhangi bir giyinen kişiyi tamamlayabilir. Moda ve stil tek seçenek değildir. Bazı kumaşlar bütün bir grubu oluşturur. Polyester, poli-viskoz uni, poli-pamuk, %100 pamuk, %100 keten, Kaşmir & ipek Dormeuil ve daha birçok kumaş çeşidi kullanılmaktadır. Ucuz Kişiye özel yapım takım elbiseler ve uygun fiyatlı olanlar bu kumaşlar sayesinde zahmetsizce yapılabilir.
Mekana ve duruma göre kumaş seçimi yapılabilir. Kışlık ihtiyaçlar yün malzeme tipi takım elbiselere bağlı olabilir. Bu kumaş aynı zamanda takım elbiseye yapılandırılmış bir beden kazandırmaktan da sorumludur. Elbette dökümlü, yapılandırılmamış bir görünüm istemezsiniz.
Gündelik yaklaşıma geçerken, pamuklu kumaştan yapılmış basit bir blazer harikalar yaratabilir. Yaz için idealdir ve her türlü hazır giyim durumu için hafiftir.
Özel Yapım Bir Smokin Ucuz ve Uygun mudur?
Birçok çeşitte uygun fiyatlı hızlı moda markaları vardır. Alışveriş merkezlerinde markalar için satış noktaları vardır ve online varlıkları eşit derecede büyüktür. Daha ucuz ve uygun fiyatlı resmi giyim ve smokinlerin pazarlanması çok talep gördüklerinden dolayı işe yaramaktadır.
Özelleştirme söz konusu olduğunda, evet, fiyat aralığı da biraz farklıdır. Sizin tarafınızdan ödenen bir ürün aldığınızı hayal edin. Bu ürün, evrensel olarak üretilen benzer boyutlarda yapılmıştır. Herkesin tipi farklı olsa da S, M, L, XL gibi bedenler yaygın perakende satış ölçüleridir. Bunun yanı sıra, özel yapımlar daha çok her bir müşteriye ayrı olarak hitap etmektedirler. Farklı uzunluklarda omuz, gövde ve bel vs. bedeninize göre ölçülür. Bu nedenle, özel yapım satın almak daha faydalıdır.
Özel Giyim'de Erkek Stili için İpuçları
Ucuz kişiye özel yapım takımlar ve modaya uygun olanlar her zaman hızlı bir şekilde ortadan kaybolur gibi görünürler. Biraz derine inmek size daha iyi bir erişim sağlayacaktır. Özel yapım kıyafet giymek söz konusu olduğunda, uyulması gereken önemli kurallar kendinize olan güven, üzerinizdeki uyum ve hangi mevsim için olduğudur.
Mevsime uygun olan kıyafeti giymeye devam edin ve üzerinizdeki uyumun kuralsız olmadığından emin olun. Son olarak da, kendinize güvenle üstünüzde taşıyabilirsiniz.

Panier

Votre carte est actuellement vide.

Commencer à magasiner

Sélectionnez les options