Ignorer et passer au contenu
Retours prolongés à 10 jours pour le prêt à porter
Livraison et retours gratuits à partir de 500dh
Garantie un an
Paiement à la livraison
Besoin d'aide: +212 660 80 74 56
Retours prolongés à 10 jours pour le prêt à porter
Livraison et retours gratuits à partir de 500dh
Garantie un an
Paiement à la livraison
Besoin d'aide: +212 660 80 74 56
Retours prolongés à 10 jours pour le prêt à porter
Livraison et retours gratuits à partir de 500dh
Garantie un an
Paiement à la livraison
Besoin d'aide: +212 660 80 74 56

Erkek Smokin Dünyasına Nasıl Girilir?

Smokinler nelerdir?Kişiye özel smokinler ve hazır smokinler erkeklerin giyebileceği şık takım elbise takımlarıdır. Smokin görünümüne uyum sağlaması için online özel yapım gömlekler de mevcuttur. Şimdi, neden büyük etkinliklerde smokinlere bu...

Smokinler nelerdir?
Kişiye özel smokinler ve hazır smokinler erkeklerin giyebileceği şık takım elbise takımlarıdır. Smokin görünümüne uyum sağlaması için online özel yapım gömlekler de mevcuttur. Şimdi, neden büyük etkinliklerde smokinlere bu kadar çok vurgu yapılıyor? Ünlülerde tasarımcı smokinlerine öncelik veren Kırmızı Halıları ve ödül törenlerini duyduk. Görünüşler kalıcıdır.
İster ünlü ister sanat seyircisi olun, iyi bir kıyafet size güzel iltifat edebilir. Bu nedenle smokinler düğünleri, profesyonel çalışma alanlarını ve diğer resmi etkinlikleri seçtiler. Onlar bir izlenim bırakmak için oradalar.
Bir Smokin ne içerir?
Farklı smokin türleri vardır. Temel, ceket stili, kuşak veya yelek ve boyunbağı vardır. Ayrıca gömlekleri, pantolonları ve aksesuarları da kapsar. Smokinlerde özellikle klapalarda ipek saten kullanılır. Ayrıca smokinlerde saten bacak şeridi olmasını da bekleyebilirsiniz, ancak takım elbiselerde olması gerekmez.
  • Basic smokin, pantolon, gömlek, palto ve papyon ile beraber gelebilen bir takımdır. Her zaman siyah olmak zorunda değildir. Geleneksel boyunbağı bir papyondur, aynı zamanda tek boyunbağı da değildir. Duruma bağlı olarak boyunbağı olarak kravatlar da olabilir.
  • Ayrıca düğmelerde bir smokin içinde önemli bir göstergedir. Daha resmi bir görünüm için daha az düğmeli hazırlanırlar.
  • Smokin gömlekleri, görünümü geliştirmede rol oynayabilir. Kanat ucu yakaları ve yayılmış yakalar vardır.
  • Gömlek patları, gömleğin özelliklerinin bir parçasıdır. French Front denilen patlı olmayan gömlekler de vardır.
  • Kuşak ve yelekler gömlek üzerinde elegant dururlar. Ayrıca sadece gömlek ve takım elbise ile de her zaman gezebilirsiniz.
  • Bir smokin içinde yakalardan manşetlere kadar kişiselleştirme için çok fazla alan vardır.
Kişiye Özel Yapım Smokin İçinde Nasıl Trend Görünülür?
Artık akıllı görünmek moda oldu. Akıllı görünmek için uyum çok önemlidir. Dağınık olan herhangi bir kıyafet, düzensiz ve soluk görünmektedir. Görünümü yakalamak için trend, iyi oturan bir kıyafete de bağlıdır. Sağlama almak için üzerinize iyi oturan bir basic smokinle akıllı ve çekici görünebilirsiniz. Ayrıca rahat ve şenlikli bir ortam için çizgili pamuklu kumaş ve tartan smokinler ile cesur olabilirsiniz.
Herhangi Bir Resmi Görünümü Tamamlayacak Online Özel Yapım Gömlekler
Smokin görünümünün ne olduğunu belirledik. Gömlekler, pantolonlar ve aksesuarlar şarttır. Smokin gömlekleri iyi bir kişiselleştirilmiş uyum olabilir.
Evet, bazı offline terziler zanaatlarında olağanüstüdür. Bütçe çoğu için çok düşünülmesi gereken bir şeydir. Özel yapım takım elbise seçilebildiğinden dolayı sahtekarlık artık bir sorun değildir. Özelleştirme sunan herhangi bir online gömlek size iyi gelecektir.
İpekten kadifeye kadar değişen malzemelerden oluşan özel yapım bir smokin, vücuttaki uyumu ortaya koyacaktır. Kişiye özel gömlek smokini tamamlayacaktır. Erkekler artık moda endüstrisinden ve ticari üretimden bu takdirin tadını çıkarabilirler.

Panier

Votre carte est actuellement vide.

Commencer à magasiner

Sélectionnez les options