Ignorer et passer au contenu
Retours prolongés à 10 jours pour le prêt à porter
Livraison et retours gratuits à partir de 500dh
Garantie un an
Paiement à la livraison
Besoin d'aide: +212 660 80 74 56
Retours prolongés à 10 jours pour le prêt à porter
Livraison et retours gratuits à partir de 500dh
Garantie un an
Paiement à la livraison
Besoin d'aide: +212 660 80 74 56
Retours prolongés à 10 jours pour le prêt à porter
Livraison et retours gratuits à partir de 500dh
Garantie un an
Paiement à la livraison
Besoin d'aide: +212 660 80 74 56

Özelleştirilmiş Bir Ayakkabıya Erişim

Kişiselleştirilmiş Ürünler Yeni Bir GirişimdirTerzilik ve kişiselleştirmenin rafine dünyasına bir göz atalım. Özel yapım bir ayakkabının nasıl alındığı konusunda meraklı olabilirsiniz. Veya daha geniş bir seçenek yelpazesine bakmaya arzu duyan...

Kişiselleştirilmiş Ürünler Yeni Bir Girişimdir
Terzilik ve kişiselleştirmenin rafine dünyasına bir göz atalım. Özel yapım bir ayakkabının nasıl alındığı konusunda meraklı olabilirsiniz. Veya daha geniş bir seçenek yelpazesine bakmaya arzu duyan bir acemi olabilirsiniz. Bununla birlikte, herkes için lüks özel yapım ayakkabı çeşitliliğinin bir orta alanı vardır. Bu işçiliğin güzelliğidir. Bir giysinin özelleştirilmesi, içine girilmesi gereken yeni bir ideoloji değildir. İstediğiniz ayakkabının özelliklerini bilmek, doğru parçayı bulma konusunda daha iyi bir yardım sağlayabilir.
Online teknoloji, kullanıcıların tasarımı denerken örnek olarak 3D animasyonları bulmasını sağlamıştır. Hepimiz hazır ürünlere alışkan olduğumuzdan dolayı çok acemi olabilmeniz mümkündür. Ayakkabının genel görünümü için seçebileceğiniz siteler ve online varlıklar vardır.
Büyük Bir Durum İçin Özel Yapım Ayakkabı
Bizi herhangi bir markalı, tasarruflu veya özelleştirilmiş ürün almaya zorlayan nedir? Ürünlerin modası, trendi, kalitesi ve maliyeti, bunun nedenini belirleyen iyi faktörlerdir. Kişiye özel yapım ayakkabı talebi, resmi bir etkinlikten veya herhangi bir gündelik partiye katılmaktan kaynaklanabilir. Etkinlikler, üzerinize tam oturan kıyafetleri ve varlığınızın çekici yapısını gerektirir. Biz müşteriler, giyimimize bağlı olarak bir görünüşe sahip olmayı kabul edebilir veya etmeyebiliriz. Ama resmi bir kıyafet giymenin kurallarına uymak zorundayız. Bu noktada özel yapım piyasasına güveniriz.

  1. Günlük ve resmi ayakkabılar, kişiselleştirme seçiminizi belirlemek için bir ayakkabı tipi gerektirir. Oxford'dan Slip-on tipine kadar üretici ile iletişime geçerek bir fikir edinebilirsiniz. Üreticiler bu konuda iyi donanımlı olduklarından dolayı, bir konsültasyon daha iyi sonuçlar verebilir.
  2. Duruma bağlı olarak malzemeye karar verebilirsiniz. Birkaç isim vermek gerekirse buzağı derisi tipi, süet ve terzilik vb gibi. Renklere de karar verilebilir.
  3. Taban, kullanıcının rahatlığı için önemlidir. Koşu tabanı, komando taban ve düz deri taban vb. taleplerinizi karşılayabilir.
  4. Tamamlayıcılar ve kenar malzemeleri de bir seçimdir.

Resmi bir düğün Oxford’u veya gündelik Low Top Trainer tarzı ayakkabılar, özelleştirildikten sonra özel durumunuza uyum sağlayabilir.
Seçenek Olarak Lüks Özel Yapım Ayakkabı
Özel ayakkabının, size tercih edebileceğiniz bir seçenek sunması gibi avantajları vardır. Bütçe, hazır ve özel yapım satın alımlarında belirleyici bir faktördür. Çoğu zaman harcamalarımızı yeniden değerlendiririz. Lüks ayakkabılar için harcama yapmak iyi bir satın alım olabilir. Kişiselleştirilmiş bir seçim, uyum ve malzeme elde edersiniz. Dayanıklılık garantilidir ve bu nedenle kişiselleştirilmiş ürünün neden tercih edilebileceğine de büyük katkı sağlar. LesurMesure, özelleştirme topluluğunun erişebileceği bir platformdur. Giyimden ayakkabıya, müşterinin çekiciliğine göre çeşitler yaratılır. LesurMesure, avantajlı bir temsil olarak ele alınabilecek uygun bir hedef kitleden daha fazlasına hitap etmektedir.

Panier

Votre carte est actuellement vide.

Commencer à magasiner

Sélectionnez les options