Ignorer et passer au contenu
Retours prolongés à 10 jours pour le prêt à porter
Livraison et retours gratuits à partir de 500dh
Garantie un an
Paiement à la livraison
Besoin d'aide: +212 660 80 74 56
Retours prolongés à 10 jours pour le prêt à porter
Livraison et retours gratuits à partir de 500dh
Garantie un an
Paiement à la livraison
Besoin d'aide: +212 660 80 74 56
Retours prolongés à 10 jours pour le prêt à porter
Livraison et retours gratuits à partir de 500dh
Garantie un an
Paiement à la livraison
Besoin d'aide: +212 660 80 74 56

Erkeğe Özel Yapım Takım Elbise Alırken Hangi Faktörleri Göz Önünde Bulundurmalısınız?

Bir erkek için özel yapım bir takım elbise satın almak kolay değildir. Online özel yapım takım elbiseler ucuza gelmediğinden dolayı, satın alırken göz önünde bulundurmanız gereken faktörler vardır. Yatırımınızı güvence...

Bir erkek için özel yapım bir takım elbise satın almak kolay değildir. Online özel yapım takım elbiseler ucuza gelmediğinden dolayı, satın alırken göz önünde bulundurmanız gereken faktörler vardır. Yatırımınızı güvence altına almanın ve size özel yapım bir takım elbise yaptırmanın tek yolu budur.
Peki erkeğe özel yapım takım elbise satın alırken nelere dikkat etmelisiniz?
Aşağıdaki noktalar sizin için bunu netleştirecektir.
Kumaş her zaman önce gelir:
Özel yapım bir takım elbise dikmenin binlerce yolu vardır. Ama nihayetinde, özel yapım bir takım elbise kumaşı kadar iyidir. Bununla birlikte, yeni bir özel yapım takım elbise tasarlatırken kumaş malzemesi en önemli husustur. Sadece özel yapım bir takım elbisenin görünümünü ve hissini geliştirmekle kalmaz, aynı zamanda iyi bir kumaş sayesinde, iyi bir performans gösterir ve dolabınızda daha uzun sürelerce kalır.
Bu nedenle, her zaman sentetik bir karışım değil, doğal kumaşı tercih edin. Lüks ve dayanıklılığın birleşimi için %100 tehdit sayısına bakın. Kısacası, bu sizin erkeğe özel yapım takım elbise satın almakta attığınız ilk adım olduğu için kumaşı akıllıca seçin.
Kimin, nerede ve nasıl yaptığını göz önünde bulundurun:
Terzinin vaat ettiği kaliteyi düşün ve önceden yapılmış özel yapım takım elbiseleri gözlemleyin. Kumaşın nerede yapıldığını ve nereden satın alındığını inceleyin. Ayrıca, üretim sürecini de inceleyin. Çalışkan ve dürüst olmalıdırlar. Terzi, size yüksek kalitede kişiselleştirme sunmalıdır.
Sipariş vermeden önce sağlam bir vücuda sahip olun:
Forma girmeye çalışıyorsanız, vücut dönüşümlerini dikkata alın. Bu nedenle, sabit bir ağırlığa ulaşana kadar ve online özel yapım takım elbiselere yatırım yapmadan önce bekleyin. Koruyabileceğiniz bir ağırlık olduğundan emin olun ve ardından özel yapım bir takım elbise satın alın. Ve herhangi bir motivasyona ihtiyacınız olursa, yoğun çalışmalarınızın sonunda sizi bekleyen pahalı bir özel yapım takım elbise olduğunu bilin.
İlk seferde doğru uyumu yakalayın:
Uyum ilk seferinde doğru değilse, o zaman asla olmayacaktır. Sadece iyi bir dükkan, ilk seferde size doğru uyumu sağlayacaktır. Bu yüzden ölçülerinizi doğru alın ve terzinin bunları doğru bir şekilde yapmasını sağlayın. Terziye yüksek ödeme seçeneğiniz varsa, o halde bu durum sizi ek provalardan kurtarabilir. Bununla birlikte, ilk seferde gereken tüm acıları çekin ki tekrar yaptırmak için yatırım yapmak zorunda kalmayasınız.
Gerçekçi beklentileriniz olsun:
Ünlü biri değilseniz, takım elbise sizi ünlü biri gibi göstermez. Bu nedenle, erkek için özel yapım bir takım elbise ararken, her zaman gerçekçi beklentileriniz olsun. Özel yapım takım elbise bozulmamış bir halde ve güzel görünmelidir.

Panier

Votre carte est actuellement vide.

Commencer à magasiner

Sélectionnez les options