Skip to content
One year warranty
Need help: +90 544 152 86 41
One year warranty
Need help: +90 544 152 86 41
One year warranty
Need help: +90 544 152 86 41

ERKEKLER İÇİN BİLMENİZ GEREKEN FARKLI AYAKKABI TÜRLERİ

Ayakkabılar gardırobunuzu tamamlamada en önemli rolü oynar. If you do this, you will be able to use this product. Geleneksel giyimin altında spor ayakkabı giydiğinizi hayal edin. Kulağa iğrenç geliyor,...

Ayakkabılar gardırobunuzu tamamlamada en önemli rolü oynar. If you do this, you will be able to use this product. Geleneksel giyimin altında spor ayakkabı giydiğinizi hayal edin. Kulağa iğrenç geliyor, değil mi? Evet, aynen öyle, bu yüzden ayakkabı seçiminizden emin olun. It is then tercihinize and onlarla eşleştirmek istediğiniz kıyafete bağlı olarak özel ayakkabı da alabilirsiniz. LesurMesure gibi firmalar sadece kişiye özel ayakkabı sunmakla kalmaz, aynı zamanda ihtiyaçlarınızı belirterek özel takım elbisenizi de online olarak alabilirsiniz.
Bu paylaşımda, erkekler için farklı ayakkabı stillerini tartışacağız ve doğru ortam için doğru olanı seçmenize yardımcı olacağız.
Farklı Ayakkabı Çeşitleri
Chelsea Botu

Chelsea botları normal bot ve elbise ayakkabısı arasındadır. If you want to do this, you will be able to use the mükemmeldirler. Bu tarz ayakkabılar size modern bir görünüm sağlayacaktır ve kim bilir belki bunun yanında başkalarından iltifatlar bile alabilirsiniz. Chelsea botları ayrıca partiler için giyilebilecek en iyi bot türü olarak bilinir.
Elbise Sneaker'ı
Some pants, some chinos, some shorts can be worn, and some sports shoes can be worn. Basit bir çift sport ayakkabı, hem şık hem de modern bir görünüm sağlamakla kalmaz, aynı zamanda klasınıza da katkıda bulunur. It's a good idea to plant it, it's a good thing to do with your party, it's a good idea to play a part, it's a good idea to take care of it.
Hang out
Bunlar, hafta sonu planlarınızda kıyafetlerinizi tamamlayabilmek için mükemmel bir seçenek olan başka bir gündelik ayakkabı türüdür. Ister jogger ister chino ile kombinleyin, bulunduğunuz ortam için mükemmel bir görünüm sunacaklardır. Bazen Trainer, you can take advantage of the ability to use it to degenerate. LesurMesure ile istediğiniz yüksek kaliteli özel ayakkabınızı alın ve her durum için giyinin.
Chukka Botu
Bunlar en esnek ayakkabı türleridir ve bunu söylememizin nedeni, herhangi bir resmi veya gündelik durum için giyilebilmeleridir. But it's also a good idea to wear chinos, joggers, pants and hats that are generally worn.
Lesur Mesure, chukka botları gibi uzun ömürlü özel ayakkabıyı ihtiyaçlarınıza göre ve bunu da rekabetçi bir fiyatlarla olacak şekilde sizlere sağlayabilir.

Oxford
Kapalı bir bağcık style ve alçak topuklu olacak şekilde tasarlanmıştır. Oxford ayakkabılar, günlük ofis kıyafetleriyle ve ayrıca rahat kesim veya dar kesim takım elbiselerle kombinlenmek için en iyisidir. After ayakkabılar, kullanıcıya zeki ve düzgün bir görünüm sağlar. LesurMesure ile yüksek kaliteli oxford ayakkabılarını ve diğer özel ayakkabıları online satın alın. Üstelik , bu şirket tarafından sağlanan istediğiniz özel takım elbiselere göre uyumlu özel ayakkabılarıda online alabilirsiniz.
You can use it for more than 5 days. Duruma and eşleştirmek istediğiniz kıyafete göre stili akıllıca seçin ve yaşıtlarınızdan, arkadaşlarınızdan veya akrabalarınızdan iltifatların.

Cart

Your cart is currently empty.

Start Shopping

Select options