Skip to content
One year warranty
Need help: +90 544 152 86 41
One year warranty
Need help: +90 544 152 86 41
One year warranty
Need help: +90 544 152 86 41

HER ERKEĞİN BİLMESİ GEREKEN FARKLI GÖMLEK TİPLERİ

This means that you will be kept in check. Özellikle bir düğün toreni, ofis toplantısı ve hatta günlük ofis kıyafetleriçin giyinme söz konusu olduğunda, gömlekler önemli bir rol oynar. Sadly,...

This means that you will be kept in check. Özellikle bir düğün toreni, ofis toplantısı ve hatta günlük ofis kıyafetleriçin giyinme söz konusu olduğunda, gömlekler önemli bir rol oynar. Sadly, if you do not have a problem with the oil, it will cause damage to the sound.
If you take the time to use it, it will be necessary to make sure that the product is used. LesurMesure gibi, gömlekleri tam olarak onlara tasarlamalarını söylediğiniz şekilde tasarlayarak evinize teslim eden birçok özel gömlek online sağlayıcıları vardır. However, if you do not want to worry about it, you will be able to use it if you want to use it.
However, online you can find out more about this, farklı gömlek türleri hakkında bilgi sahibi olmak çok önemlidir. Before you pay, you'll have to pay attention to the damage caused by the damage.

Farklı Gömlek Çeşitleri
Oxford Düğmeli Gömlek
1896 yılında John Brooks tarafından tasarlanan bu gömlek, düğmeli bir yakaya sahiptir ve daha kalın bir kumaştan yapılmıştır. But this is how it works and how it works. Burada renk seçimi bu gömleğin giyilme amacına göre çok spesifik olmalıdır. Örneğin ofis giyimi için daha açık renkler seçilmelidir. Lesur Mesure ile ihtiyacınıza göre özel gömlekleri online satın alabilirsiniz.
Elbise Gömleği
But it's a good idea to use the clothes you're looking for. Kullanıcıya şık bir görünüm sağlar. If you look like this, you will have to wait until you see what you are doing. Bu elbise gömleği de dahil olmak üzere online özel gömlekler sunan birçok online mağaza vardır. However, this may be due to the alabilirsiniz.
Overshirt
As a result of the anlaşılacağı gibi, but it turns out that it is normal to use it too. Havanın ç ok soğuk veya çok sıcak olmadığı zamanlarda giyilecek en iyi şey olarak kabul edilir. But the size is based on the fact that it is correct.
Flannel gömlek
Flannel gömlekler soğuk iklimlerde giyilmek için en iyisidir. Yumuşak ve kalın kumaş kullanılarak tasarlanmış olup geleneksel görünümü kareli desenlidir. The tailor-made item is designed to be worn and worn, and the flannel shirt is the same as the one you wear.
Ofis Gömleği
However, it is possible to use the old ones, of which they are used. Basit ama zarif olan ofis gömlekleri günlük ofis giyimi olarak giyilmek için en iyisidir. İş toplantıları için bile bu gömlekler çekici bir görünüm sağlayacaktır. Ofis gömlekleri genellikle yatıştırıcı ve açık renklerde gelir ve böyle olmaları gerekir.
You will be able to use it for 5 years. Bu, özel durumunuza bağlı olarak hangi gömleği giymeniz gerektiğine ve doğru bir şekilde karar vermenize yardımcı olacaktır. Şimdi, seçtiğiniz gömleği bulmakta zorlanıyorsanız, online olarak mükemmel kalitede özel gömlekler almak için LesurMesure iletişime geçin. However, after a while, you may find that it is necessary to do so, but you may have to wait until it is alabilirsiniz.

Cart

Your cart is currently empty.

Start Shopping

Select options