Skip to content
One year warranty
Need help: +90 544 152 86 41
One year warranty
Need help: +90 544 152 86 41
One year warranty
Need help: +90 544 152 86 41

Bir Film Yıldızı Gibi Nasıl Görünülür?

Even though it's a great star, it's a great choice for a long time. Milyon dolarlık bir etkinliğin kapısından girmeyi hepimiz hayal ederiz. What is your misiniz? Lesurmesure, erkeğe özel...

Even though it's a great star, it's a great choice for a long time. Milyon dolarlık bir etkinliğin kapısından girmeyi hepimiz hayal ederiz. What is your misiniz? Lesurmesure, erkeğe özel yapım takım elbise ile içinizdeki yıldızı keşfetmeniz için size mükemmel bir fırsat sunuyor. Artık partileriniz, randevularınız ve düğünleriniz için bile özel yapım kıyafetler giyebilirsiniz. How long does it take to get people to eat? İşte gecenin gündemi haline gelmenize yardımcı olacak üç adım.
Online Özel Yapım Gömlek Satın Alın
Lesurmesure'un online özel yapım gömlekleri, film yıldızı görünümünüz için en iyi seçimdir. However, if you do not want to worry about it, you will be able to read it later. Genel olarak takımın çekiciliğini artırmak için parlak bir giysi malzemesinden yapılmış özel yapım bir gömlek alın. If you choose to use it, you will have to take care of it. Her şeyi bir gülümsemeyle giyin.
Erkeğe Özel Yapım Takım Elbise Giyin
Sadece ölçümlerinizi ve notlarınızı vererek erkeğe özel yapım takım elbisenizi web sitesinde sipariş edin. Takım elbisenizi etkinlikten en az üç dört hafta önce sipariş ettiğinizden emin olun. If you want to do this, you will be able to do so. Takım elbise üç hafta içinde teslim edilir ve varsa ayarlamalar için bir haftanız vardır. Temiz ve ütülü tutun. Takım elbiseyi online özel yapım gömlekle beraber giyin.
Aksesuar Takmayı Unutmayın
Sade bir takım elbise ile bir yıldızın açıklama yaptığını gördünüz mü? Öne çıkmak istiyorsanız, kıyafete aksesuarlar ekleyin. Güzel kol düğmeleri alın, elegant bir kravat takın ve ilginç bir pim takın. It is necessary to remove the bile takabilirsiniz. Sadece kendine güvenle yürü ve bir yıldız gibi hisset.

Cart

Your cart is currently empty.

Start Shopping

Select options