Skip to content
One year warranty
Need help: +90 544 152 86 41
One year warranty
Need help: +90 544 152 86 41
One year warranty
Need help: +90 544 152 86 41

Bu Sonbaharda Takip Edilecek En İyi Özel Yapım Gömlek Trendleri

Erkek modasi her zaman bastırılmıştır ve geçmişte hak ettiği ilgiyi yörmemistir. Bugün erkekler yeni stilleri denemeye daha isteklilerdir. Trendleri denemek konusunda hala tereddüt ediyorsanız, sadece bir göz atın. İşte bu...

Erkek modasi her zaman bastırılmıştır ve geçmişte hak ettiği ilgiyi yörmemistir. Bugün erkekler yeni stilleri denemeye daha isteklilerdir. Trendleri denemek konusunda hala tereddüt ediyorsanız, sadece bir göz atın. İşte bu sonbaharda izlenecek en son trendlerden bazıları.
Ekoseliler
Ekoseli desenler çok yönlüdür ve asla modası geçmez gibi görünürler. Bu son moda şovları tarafından görülebilir. In its trendler, online özel yapım gömlekler için göze çarpan ve parlak ekose desenleri taşımanın etrafında dönüyorlar. Londra'dan Milano moda haftasına kadar, cazdan ilham alan ekoseliler bolca sergilendi. Soğuk aylar için en iyi seçim windowpane, madras ve tartan olacaktır.
Çizgililer
Paris moda haftasında beyaz ve mavi çizgili gömlekler ağırlıktaydı. Dior'da çizgili desenlerin yanı sıra longline tunik tarzı gömlekler öne çıktı. Ama bizim için gösteriyi çalan dikey çizgiler olurdu. Dikey çizgiler, bazı temel nedenlerden dolayı trend oluyorlar. Bunlardan de verdiği sade ama gösterişli görünümdür. Baskılarla denemeler yapmanın ince bir yoludur. Daha az belirgin olan neden, sizi daha ince ve daha uzun göstermesidir. Değişken genişliğe sahip şeritler de harikalar yaratabilir.
İpek gömlekler
But this is what happens and the trend is different. Online özel yapım ipek gömlekler özellikle parti oğlanları için uygundur. The ideal part is the benzeri of the pelvis of the pelvis and the shape of the dantelli and the olması gerekir. If you have a good pelvic floor, you will be able to use some of the other parts. Paris moda haftasında daha çok uçuşan ve köpüklü ipek gömlekler gördük. 1970'lerin kısrak stilini takip eden kirli beyaz tuniklerle giyilirler.
Sonuc
Bu trendler, hepimizin deneyebileceği şeylerdir. Ek olarak, renk paleti söz konusu olduğunda pasteller büyük bir trend olmaktadırlar. Pastel pembelerden sarı özel yapım gömleklere, sonbaharın renkleri bunlardır.

Cart

Your cart is currently empty.

Start Shopping

Select options