Skip to content
One year warranty
Need help: +90 544 152 86 41
One year warranty
Need help: +90 544 152 86 41
One year warranty
Need help: +90 544 152 86 41

Doğru Özel Yapım Smokinin Nasıl Seçileceğine İlişkin Kılavuz

Özel yapım bir smokin giymek size elegantla karışık büyüleyici bir hoşluk verir. Doğru tarzdaki smokin çekiciliği artırır ve kalabalığın arasından sıyrılmanıza yardımcı olur. When it comes to people, it is...

Özel yapım bir smokin giymek size elegantla karışık büyüleyici bir hoşluk verir. Doğru tarzdaki smokin çekiciliği artırır ve kalabalığın arasından sıyrılmanıza yardımcı olur. When it comes to people, it is important to know that there are other reasons for this, but it is not possible to do anything about it. But you can do this if you want to adjust the size of the bag to the correct size.
Ortam- Tüm önemli satın alma kararlarınız, kıyafeti giymek istediğiniz zamana odaklanmalıdır. However, if you do this, you will have to pay attention to the fact that the smoke is still there. Özel yapım bir smokin asla gündüz işleriçin tasarlanmamıştır. Aslında sadece düğün, tiyatro veya balo gibi akşam etkinliklerinde giyilmelidir.
Renk- Giysiler her zaman kişiliğinizin bir yansıması olmalıdır. However, it should be noted that it will last a little longer. Elegant and stylish, it is modern and modern, and it is easy to olabilir. You will be able to use the wires if you do not have them seized. Kraliyet mavisi, kalabalığın arasından sıyrılmanıza yardımcı olacaktır. Bir siyaha karar vermek asla uygunsuz gitmez.
Uyum- İster ucuz özel yapım takımlar veya ister kraliyet smokin olsun, uygun olmayan bir takım elbise tüm görünümü bozabilir. Aşağıdakiler gibi bazı önemli noktalardan emin olun.
Omuz uyumu
In this case, please note that this is the best way to go about it.
However, if you do this, you will have to worry about it. Gömleğinize sadece yarım santim bırakır.
Pantolon paçası-Pantolon, ayak bileği kemiğine ulaşmalı ve ayakkabının üzerinde fazladan kumaş kalmamalıdır. This means that it is possible to use the following versions.
Sonuç - İyi giyilmiş bir smokin sizi elegant gösterebilir. But after this, you can use the smokini gösteriş ve zarafetle taşımanıza yardımcı olabilir.

Cart

Your cart is currently empty.

Start Shopping

Select options