Skip to content
One year warranty
Need help: +90 544 152 86 41
One year warranty
Need help: +90 544 152 86 41
One year warranty
Need help: +90 544 152 86 41

In Yakın Arkadaşınızın Düğününde Elegant Görünmenin 5 Yolu

Damadın sağdıcı düğünde en önemli ikinci kişidir. Her misafir, hazırlıkların arkasındaki adamı ya tanır ya da tanımak ister. In this case, you will be able to use the old version,...

Damadın sağdıcı düğünde en önemli ikinci kişidir. Her misafir, hazırlıkların arkasındaki adamı ya tanır ya da tanımak ister. In this case, you will be able to use the old version, elinden gelenin and iyisini yapmalısın. Here are some of the following:
Klasik Bir Siyah Smokin Giyin.
Düğünler bir eş bulmak için mükemmel bir yerdir. Düğünde ayrıca özel birini arayan muhteşem nedimeler ve gelinin kız kardeşleri olabilir. If you want to smoke, you'll see what you're wearing, and then you'll see what you're looking for.
Günün Randevusu Papyonunuz.
Smokin veya erkeğe özel takım elbise giymek yeterli olmayacaktır. Now it's time to smokininizle birlikte gidecek bir papyona ihtiyacınız vardır. Erkeğe özel yapım bir takım elbiseye renk katmaya çalışıyorsanız, kravat takın. You will be able to see the contents immediately. The remaining bits will be damaged.
Cep Karelerini Unutmayın.
Cep kareleri eleganttır. Klas ve olgunluğun bir işaretidirler. Düğünde neşeli kişiliğinizle sorumluluk sahibi ama eğlenceli görüneceksiniz.
Düğünden Önce Tıraş Olun Ve Düzenlenin.
But then you will have to wait until the old ones are turned off and then the bulbs will turn on. If you do this, you will be able to use it later. Şerefe kaldırdığınızda herkes size bakıyor olucak.
Rahat Ayakkabılar Giyin.
But then you can choose to use it again. Ama rahatınızı da göz ardı etmeyin. Ayakkabı vurması en kötü durum olabiliceğinden dolayı, en iyi arkadaşınızın hayatının en önemli gününde yeni ayakkabı giymediğinizden emin olun. Yapacak çok koşu ve atlamanız olacak.
 

Cart

Your cart is currently empty.

Start Shopping

Select options