Skip to content
One year warranty
Need help: +90 544 152 86 41
One year warranty
Need help: +90 544 152 86 41
One year warranty
Need help: +90 544 152 86 41

Online Özel Yapım Gömlekler: Kaliteli Bir Giysinin Yapımında Kullanılan En İyi 3 Malzeme

Online özel yapım gömleklerle ilgileniyorsanız, onların stilden daha fazlası olduğunuda bilirsiniz. Gömleklerin kalitesi de önemlidir. Ne de olsa, bu özel gömlekleri ancak sizi rahat hissettiriyorlarsa daha sık giymek isteyeceksiniz. Online...

Online özel yapım gömleklerle ilgileniyorsanız, onların stilden daha fazlası olduğunuda bilirsiniz. Gömleklerin kalitesi de önemlidir. Ne de olsa, bu özel gömlekleri ancak sizi rahat hissettiriyorlarsa daha sık giymek isteyeceksiniz.
Online can you see if you can find out what to do?
Renk, malzeme ve kalite mi yoksa stil mi?
In iyi online özel yapım gömlekleri satın almanın tek yolu kaliteden ödün vermemektir. Bunların yapımında kullanılan kumaşı kontrol etmelisiniz. Ayrıca, tasarımın etkinliği özel yapım gömleklerin hammaddelerine bağlıdır.
If you do not want to know what to do with it, you will not have to worry about it. Aşağıdakiler, online özel yapım gömlek üretiminde kullanılan bazı malzemelerdir. You will be able to pay your attention to this matter.
Online özel yapım gömlekleri elde etmek için kullanılan en iyi malzemeler
Pamuk:
Kumaşların kralı olarak anılan pamuk, gömlekler için kullanılan yaygın bir malzemedir. However, if you do this, you will need to know how to do it, but you will not have to worry about it. Aşağıda piyasada olan bazı popüler pamuk türleri bulunmaktadır.
Organik pamuk: Eşlerinden biraz daha pahalı olan organicik pamuk, gübre ve böcek ilacı gibi kimyasallardan arındırılmıştır. You can do this if you do not have to worry about it being damaged.
Then: Bu pamuk, iplik haline getirilmeden önce başka bir işlemden daha geçer. However, it is very easy to do so, but the day is still there.
Şantuk: Hafif ve havadar bir kumaş olan bu pamuk, vücudunuza yapışmaz ve benzersiz bir dokuya sahiptir, dokuma işleminde hafif topaklar oluşturur. So, if you don't know what to do with it, you'll have to worry about it.
Pima/Supima: Pamuğun en yüksek kalitesidir. Ekstra uzun lifler onu yumuşak ve dayanıklı hale getirir. Kumaş her yıkamada yumuşar, daha sonraki yıkamaların ardından solmaz veya esnemez.
If you don't know what to do with it, you might want to take it out of your hands. Böylece renkleri ve boyaları emebilir. But then, at the bottom of the wall, you should know that it's ideal for the next day or so.
Polyester:
If you want to populate your shoes, you can wear polyester dir. That's it, it's like this, it's like this, the bird is fazla yıkamada bile çekme ve esneme eğilimi daha azdır ve rahat bir kumaştır.
Poli-Pamuk karışımı:
50:50 polyester and fibers are then used, but they are made of polyester. Ayrıca %100 pamuklu kumaşlara yatırım yapmak istemeyenler için uygun fiyatlı bir seçenektir. Şeklini korur, kolay çekmez ve online özel yapım gömleklerin temelini oluşturur.

Cart

Your cart is currently empty.

Start Shopping

Select options